Шлюб в Україні

Шлюб – соціально схвалена та законно закріплена форма відносин між чоловіком та жінкою, яка визначає їхні обов’язки та права один до одного та дітей. Це головна подія для наречених, яка повинна бути бездоганною і ми Вам в цьому допоможемо.

Якщо Ви бажаєте укласти шлюб в Україні або за кордоном – ми з радістю Вам допоможемо. Компанія “VACARE” надає комплексні послуги щодо підготовки укладення шлюбу в Україні, за кордоном та возз’єднання сім’ї.

Для укладення шлюбу між громадянами України необхідно лише їх паспорти та завчасна подача заяви (зазвичай за 3 місяці) до органу реєстрації актів цивільного стану. За умови, коли один із наречених є іноземцем, то укладення шлюбу можливе як на території України, так і за її межами.

Для укладення шлюбу в Україні, коли один із наречених є іноземцем, необхідний відповідний порядок дій та належним чином оформлений ряд документів. Перелік документів залежить від країни, громадянином якої є іноземець. Також це стосується, якщо двоє наречених є іноземцями.

Стандартні документи, які необхідно мати для укладення шлюбу з іноземцем:
– паспорт (оригінал та нотаріально завірений переклад);
– довідка про сімейний стан або документ, що засвідчує розірвання попереднього шлюбу (якщо дана подія мала місце).

Усі іноземні документи повинні бути оформленні належним чином: складені іноземною мовою та легалізовані. Якщо це країни Гаазької угоди, то поставлений апостиль. Переклад на Українську мову здійснюється вже на території України та обов’язково засвідчується нотаріально. Компанія “VACARE” пропонує кваліфікований переклад документів.

Тип Термін Вартість
Терміновий 2-3 дні 400 EUR
Звичайний 1 місяць 4000 грн.

У вартість входить:
– консультація з питань підготовки до шлюбу;
– консультація по підготовці документів для іноземця;
– переклад документів;
– допомога в подачі заяви на реєстрацію шлюбу в органах РАЦС;
– супровід при реєстрації шлюбу.

There are 2 comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.