Консульська легалізація

Легалізація документа – спеціальна процедура оформлення документа, для надання йому юридичної сили на території іншої країни, а ніж та, в якій було видано чи оформлено документ. Легалізація документів передбачає підтвердження відповідності документа законодавству, шляхом засвідчення підпису чи печатки на документі, виданого підприємством або органом, країни, де був виданий документ.

Процедура легалізації необхідна для того, щоб документи видані на території України були визнані дійсними на території інших держав, які не підписали Гаазьку Конвенцію.

Ми цінуємо Ваш час: з радістю допоможемо легалізувати Ваші документи швидко та зручно!

Документи, які потрібно надати для початку легалізації документів:

– для фізичних осіб – доручення на представлення інтересів в міністерствах та консульстві України;
– оригінали документів про освіту міжнародного зразка легалізуються у супроводі листа-звернення вищого навчального закладу, що видав документи, засвідченого у мiнiстерствi, яке курує відповідний навчальний заклад;
– від юридичних осіб – лист-доручення про вчинення консульської легалізації.

Вартість міністерської легалізації

– для фіз. осіб – 2000 грн.

– для юр. осіб 

  • терміново ( 6 р.д.) – 4000 грн.
  • нетерміново (12 р.д.) – 2000 грн.

Консульська легалізація

Після легалізації в Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ офіційні документи повинні бути засвідчені в дипломатичному представництві тієї країни, де вони будуть використовуватись.

Консульська легалізація офіційних документів – це процедура підтвердження права існування документа в міжнародному обігу. Полягає процедура в підтвердженні дійсності оригіналів офіційних документів або засвідчення справжності підписів посадових осіб, уповноважених засвідчувати підписи на документах, а також дійсності відбитків штампів, печаток, якими скріплено документ. При цьому консул не несе відповідальності за зміст документа.

Наша компанія з радістю Вам допоможе підготовити та легалізувати документи.

Документи для консульської легалізації:
– оригінал документа, який необхідно легалізувати;
– довіреність на працівника нашої компанії.

Стоимость консульской легализации – 300 грн. + 50 грн. за каждый документ + консульский сбор.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.